Marka: Panaroma
Model: Wm11 3g Harici Anten
Menşei: İngiltere
Durum: Sıfır - 1 sene garantili

 

 

• FCT MERKEZİ'NDEN ALDIĞINIZ TÜM ÜRÜNLER, ADINIZA VEYA ŞİRKET ADINA FATURALI OLARAK GÖNDERİLECEKTİR.
• ÜRÜN SIFIR OLUP HİÇ KULLANILMAMIŞTIR.
• ORJİNAL KUTULARINDA VE HİÇ AÇILMAMIŞTIR.
• BU ÜRÜN GSM BANDINDA ÇALIŞAN 3g MODEMLER, ROUTERLAR, USB MODEMLER, FCT CİHAZLARI İÇİN HARİCİ YÜKSEK KAZANÇLI ANTENDİR.
• GLOBESURFER 2 - GLOBESURFER 3 - GLOBESURFER 3 PLUS MODELLERİ İÇİN EN VERİMLİ EN İYİ HARİCİ ANTENDİR. KUTU İÇERİSİNDE EV İÇİNDE KULLANIMA İMKAN VEREN AYAK, ÇATIDA KULLANIMA UYGUN BAĞLANTI APARATI, 3 METRELİK KABLO VE 10 METRELİK HAZIR KABLO İLE GELMEKTEDİR. GLOBESURFER MODEMLER İÇİN KUTU İÇERİSİNDE ÇEVİRİCİ APARAT MEVCUTTUR.
• PAKET İÇERİĞİ: ANTEN + BAĞLANTI APARATLARI + BAĞLANTI KABLOLARI + GLOBESURFER ÇEVİRİCİ + GARANTİ BELGESİNDEN OLUŞMAKTADIR.


FCT MERKEZİ SATIN ALINAN ÜRÜNLERİ AKSİ BELİRTİLMEDİKÇE ANLAŞMALI KARGO ŞİRKETİ YURT İÇİ KARGO İLE GÖNDERİR.


ÜRÜNLER FATURA TARİHİNDEN İTİBAREN, 1 SENE FCT MERKEZİ TARAFINDAN GARANTİLİDİR.


UYARI: İlanlardaki resimlerin hepsi tarafımızdan stüdyo ortamında çektirilmiş olup, hiçbiri tamamen veya kısmen, herhangi bir internet ortamında (başka ilanlarda) kullanılamaz. Fct Merkezi isim hakkı Türkiye Patent Enstitüsü'nden adımıza tescilli olup hiç bir şekilde 2. şahıslar tarafından kullanılamaz. Aksi takdirde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun ihlali söz konusu olup uyarıya gerek duymadan yasal işlem yapılır.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır